Yorumlar

Yorumcunun diğer ziyaretçilerinin değerlendirmelerini görün.

4.8

55

Puanlama

2

Puanlama

4

Puanlama

0

Puanlama

0

Puanlama

mücadele; beynimde ve duygularımda devam. Ne kadar fiziksel eylem de olmasam da.. içimde 'derinlerde' bir şey var; ve o hala büyük istekle bekliyor.. enerjim yüksek; çünkü sizin inancınızdan çok; bana verdiğiniz değerle, güvenle, kurduğumuz bağla bunu arttırmaya çalışıyorum. defalarca aynı konuda konuştuğumuzda siz sıkılmadan böylesine fikirlerinizi ve görülerinizi paylaşıyorsanız; ben de hiç sıkılmadan, hatta her okuduğumda kendime yeni şeyler katarak, her okumam da fark etmediğim bir detayı da kendime kabul ederek önüme bakıyorum. e artık şu çocuğun olmasını sabırla bekliyorum ((: inanç ve enerji her şeydir. ama en büyük rol sabretmekte ((:

5/20/2021

Tek danıştığım kişi.Muhteşem biri.Sırdaşım dostum...Mutlaka danışın.

5/14/2021

Bazen gözümüzü kendimize çeviremeyiz bir türlü. Enis Bey gözlerimi kapattığım beni bana anlattı. Belki de bildiğim halde bilmezden geldiklerimi. Değişim ve yaratım için farkındalık şart. Bunun için de Enis Bey'e danışmak şart. Uyarılarını sık sık okuyup hayatıma almayı seçtim. Teşekkürler.

5/6/2021

Bir şey olmalı, olacak, olsa güzel olur ya da olmayacak kalıplarının çok dışında burada olma sebebim. Dertleşmek de değil; paylaşmak, bilgi edinmek, gelişmek ve ilerlemek. Ki en önemlisi her açıp okuduğumda kendime yeni bir şeyler katarak ilerlemek. çok değerlisiniz benim için.. sabredebilir miyim dersiniz size yeniden gelmek için barışma gününe kadar? (: inanç her şeydir, her şey de içimizde gizlidir (bakın şimdiden başladım inanmaya ((: )

5/5/2021

Çok özenli detaylı harika herseyi net ve dogru biliyor.mutlaka deneyin hakvereceksinix

5/4/2021

tam bilemedim :/ ne digcemi biraz git gelmiyim

5/2/2021

harikasınız enis bey, vaktiniz için teşekkür ederim

5/2/2021

çılgın ,farklı,detaylı:)

5/1/2021

sanki iki dost bir yerlerde kahvemizi ictik, hayatimda yolunda gitmeyen konularin bahsinde bulundum ve sohbet ettik. evet ilk basta bir bakim icin danismis olabilirim, ilk falda bir vade vardi, uzerine tekrar tekrar geliyor olmak bu olmayacak olani olur mu dusuncesi ya da olacak olana emin olmak icin degil, dostumla sohbet etmeye, hayatim uzerine konusmaya dondu sanki (: cok degerlisiniz... ne zaman danissam, vakit olarak sonra bakima basladiginizda enerji alanima girdiginiz ani hissediyorum (: samimi diliniz, olaylari farkli bakis acilarindan da degerlendiriyor olmaniz; bu yurudugum yolda gormedigim yollara fener tutuyor (: gun gelecek soyledikleriniz yasanacak ve mujdeyle geldgmde benimle birlikte sevineceginize eminim (: sevgiler..

5/1/2021

Çok detaylı ve isabetli iyi bir yorumdu. Tavsiyelerinize mutlaka uyucam. Çok teşekkür ederim 👏👏👏🙏

4/25/2021

surekli danisan, baskalarina firsat vermeyen o kisi benim(!) evet ((: kahvenizi icin, Enis Bey'in bakacagini dusunerek sorularinizla kapatin. ama dikkat edin, aklinizdan gecen sorulari, kendinize itiraf edemediginiz durumlari size acik acik anlatiyor ((: size enerjisi ve kartlariyla geliyorsa siz de kendi kartlarinizi acik oynayin. her sey daha anlasilir olacaktir (: sevgiler..

4/22/2021

Ne diyeyim ki...Kaçıncı gelişim bilmiyorum.Kendisi benim sırdaşım dostum oldu.İyi ki var.Mutlaka danışın.Başkasına gitmem enis beyden başka

4/21/2021

çok güzeldi aşırı uzun yorum yapılmış emek verilmiş belli kesinlikle baktırın uğraşıyor ve çok emek vererek çok güzel detaylı bakıyor ben memnun kaldım tavsiye kesinlikle ediyorum bir çok meccur durumuda bildi

4/16/2021

i-n-a-n-ı-l-m-a-z !!! ahahaha şimdiye kadar tüm yorumcular sen cöp kovasıyla bile ciddi düşünenlerdensin dediler ama Enis hızlı partner değiştirme diye uyarı yapan tek Yorumcu.. ki Kadınım. Demem o ki herkese uyabilecek tek bir cümlesi yok 🤌🏻 uzunnca bir yorum olmuş yazılı olmasına ragmen enerjisini hissettim. Etrafıma da şöyle bir baktım bu Enis kim ya tanıdığım biri buraya gelmiş Yorumcumu olmuş diye baktım.. Korktum 😂😅

4/15/2021

MUHTESEMMMMM ... tek kelime ile!

4/14/2021