Falsepeti.com, ücretli üyelik içermemektedir. Kullanıcılar, aşağıda yazılı durum ve şartlar dışında herhangi bir yükümlülük altında bırakılmamakta, sitede serbestçe faaliyet gösterebilmektedirler. 

 1. İş bu koşullar falsepeti.com internet sitesinin tüm kullanıcıları tarafından Kullanım Şartları’nı içermektedir. 
 2. falsepeti.com sitesini kullanan kullanıcılar, iş bu koşulların tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt eder. 
 3. falsepeti.com, Kullanım Şartları'nı tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir. 
 4. falsepeti.com, siyasi amaçlı veya başkalarına saldırı amaçlı kullanılamaz. 
 5. falsepeti.com, tüm kullanıcıların kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Maddelerde yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder. 
 6. falsepeti.com, kullanıcı bilgilerinin kötü amaçlı kişilerinin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan sorumlu değildir. 
 7. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu yorumcuya aittir. Bu sebeple falsepeti.com'a rücu kesinlikle mümkün değildir. 
 8. falsepeti.com ve diğer kullanıcılar hukuken tamamen bağımsız taraflardır. Bu iki bağımsız taraf arasında herhangi bir iş ortaklığı ve/veya işçi/işveren ilişkisi bulunmamaktadır. 
 9. falsepeti.com üzerinden kurulan arkadaşlıklarda ve ilişkilerde sorumluluk tamamen o kişilere aittir. 
 10. “Yorumcular”, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalayamaz ya da iletemez. Kullanıcılardan herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. Bu amaçlara yönelik “e-posta zincirleri” kurulamaz; “junk e-posta” gönderilemez. Banka hesap bilgisi, Cep telefonu numarası veya e-posta adresi veremez. 
 11. Kullanıcılar, bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan, ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez. 
 12. falsepeti.com, site dahilindeki interaktif alanlarda yorumcuların ve kullanıcıların yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda da değildir. 
 13. falsepeti.com, hiçbir yorumcunun davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, online ya da offline konumda olsunlar üyeler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan sorumlu değildir.
 14. Site içeriğindeki yorum bilgileri hayal gücü ile üretilmiştir, doğruluk içermemektedir. Yorumcuların sunduğu içerik çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir. 
 15. Falsepeti.com, üyelerin veya üye olmadan işlem yapan kullanıcıların verdiği bilgilerin yanlışlığından doğan iletişim aksaklıklarından ve işlem hatalarından sorumlu tutulamaz.
 16. Falsepeti platformu üzerinden bakılan canlı fallarda, kullanıcıların uygunsuz davranış sergilemesi (küfürlü içerik, hakaret ve kişilik haklarına saldırı, vb.) neticesinde falsepeti.com yönetimi görüşmeyi sonlandırma hakkına sahiptir. Bu durumda kullanıcılar görüşme için ödedikleri ücretin iadesini talep hakkına sahip olmadıklarını kabul ve taahhüt eder.
 17. Üyeler istedikleri zaman üyeliklerini profillerindeki "Ayarlar" sayfasındaki "Üyeliğimi Kaldır" butonuna basarak oluşturdukları üyeliği sonlandırabilir, bilgilerinin sistemden kaldırılmasını sağlayabilirler.