FalSepeti macerası, 2012 de Türkiye’nin en başarılı falcılarını dünyanın dört bir yanına duyurmak, hem ülkemizi bu alanda en iyi şekilde temsil etmek, hem de verebileceğimiz hizmetin sınırlarını zorlayarak yarattığımız bu güzel alanı olabileceği en iyi noktaya getirmek için hayata geçirildi. Hedeflerimiz arasında bu alanda yetenekli olan, insanlara yardım etmeyi seven ve yol gösterebilecek, hisleri kuvvetli yorumcuları bir kalite süzgecinden geçirerek sizlere sunmaktayız. Hizmetimiz tüm dünya üzerinden kullanılmakta, değerli yorumcular sınırları aşarak hizmetlerini verebilmektedirler.

Siz değerli takipçilerimize mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışan çok değerli bir ekibimiz mevcuttur. Yönetim kadromuz, müşteri ilişkileri ekibimiz ve teknik ekibimiz ve yüzü aşkın yorumcusuyla, oluşturduğu güvenli alanda alanındaki en uzman ekiplerden olup, baktığı milyonlarca falda tecrübesini ve hizmet kalitesini devamlı olarak artırmaktadır. 

2020 yılına kadar yalnızca web üzerinden hizmet veren sitemiz, 2020 yılı başı itibariyle Android ve IOS markette de mobil uygulamaları üzerinden hizmetine devam etmektedir. 


Sistem Nasıl çalışıyor?

Kahve Falı, Katina Falı, Tarot Falı, Yıldızname ve Su Falı gibi fal türlerinden istediğinizi seçiyorsunuz.

Karşınıza gelecek yorumcuların profilini inceleyebilir, fal baktırmadan önce kendileri ile ilgili bilgi sahimi olabilir, yorumlarını okuyabilirsiniz.

İstediğin yorumcuyu seçtikten sonra güvenli ve sorunsuz bir şekilde ödemenizi yapabilir, 

Falınızın kısa süre içerisinde size iletilmesini sağlayabilirsiniz. 

Fal yorumları yorumcuların profillerindeki ortalama yorum süreleri içinde sizlere iletilecektir. Yorumlar tamamen size özel ve yorum ve puanlamaya açıktır. Yorumculara yapacağınız yorumlar, sizler için iyi ve kaliteli yorumcularla çalışmamızı sağlamakta, hizmetimizin kalitesini artırmaya yardımcı olmaktadır.