Merkür İleri Harekete Başlıyor

Bu hafta içinde Merkür Akrep burcunda ileri harekete başlıyor ve sorunlar çözülüyor. Peki, Merkür’ün ileri hareketi burçları nasıl etkileyecek?

 

Koç: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile birlikte ekonomik konularda ve özellikle de yaratıcılık gerektiren kariyer, eğitim, üretim alanlarında büyük başarılar sizi bekliyor. Artık yolunuza tam da istediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

 

Boğa: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile duygusal sorunların son bulacak. Yaşadığınız gecikmeler nedeniyle hayatınızda ertelemek zorunda kaldığınız şeyleri artık yapacaksınız. Bu da sizi hiç olmadığınız kadar çok heyecanlandıracak.

 

İkizler: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile kariyer, eğitim ve gelecek konularında yaşanan sıkıntılar, gecikmeler son buluyor. Bu alanlarda yapacağınız çalışmaların hızlanması ile başarıya koşar adımlarla yaklaşmaya başlayacaksınız.

 

Yengeç: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile uzun süredir dalgalanan sular durulacak. Duygularınız sakinleşecek ve öfkeniz geçecek. Bu da hem çok daha iyi hissetmenizi hem de yaşadığınız fiziksel sorunların iyileşmesini sağlayacak.

 

Aslan: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile içinizde hissedeceğiniz yoğun enerji fiziksel değişiklikler yapmanıza neden olacak. Değişim size iyi gelecek ve artık karamsar düşüncelerden kurtulup iyimser olacaksınız.

 

Başak: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile özellikle aşk, sevgi ve güven konularında yaşadığınız sorunlar ortadan kalkacak. İlişki sorunları çözülecek ve kendinizi güvende hissedeceksiniz. Artık rahatlama zamanı.

 

Terazi: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile bir süre canınızı sıkan küçük ama mide bulandırıcı detaylar ortadan kalkacak. Sorunların çözülmesi ile kendinizi gezmeye vermeniz olası. Harcamalar konusunda dikkatli olun.

 

Akrep: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile mecburen yerine getirdiğiniz sorumluluk bitecek ve artık kendi hayatınızdan feda etmenize de gerek kalmayacak. Kendinize ve sevdiklerinize çok daha fazla zaman ayıracaksınız.

 

Yay: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile ikili ilişkilerde yaşadığınız sorunların çözüldüğünü ve artık kendinizi biraz daha iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz. Bunun ardından hayatınızda her şey hızla yoluna girecek.

 

Oğlak: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile sağlık sorunlarınız çözülecek. Ev alım, satım, ayrıca taşınma ve evde bakım, onarım gibi konularda yaşayacağınız olumlu gelişmeler sizi uzun süredir olmadığını kadar mutlu edecek.

 

Kova: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile sıkışmışlık hissinden kurtuluyorsunuz. Sizi bunaltan sorunlar bir şey yapmanıza gerek kalmadan kendiliğinden çözülecek. Artık rahat bir nefes alıp hayatın tadını çıkartabilirsiniz.

 

Balık: Merkür’ün ileri harekete başlaması ile bir süredir kafanızı kurcalayan ailevi sorunlar çözüme kavuşuyor. Beslenme, sağlık ve spor konuları ön plana çıkarken her türlü alanda şansınızın yaver gittiğini de fark edeceksiniz.

Sema Gok

Yazar: Sema Gok

Bu Yazıyı Paylaş