16 Nisan Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta hayatınızda karşınıza çıkan bazı işaretleri görmezden gelip işlerinizi aceleye getirmeyin çünkü işler düşündüğünüzden çok daha hızlı bir şekilde kontrolden çıkabilir. Bu dönemde etrafınızdaki biri işleri kontrol altına almanıza ve daha kararlı davranmanıza yardımcı olacak. Bu kişinin yardımıyla sorunların çözüldüğünü fark edecek ve rahatlayacaksınız.

 

Boğa

Bu hafta geçen günler boyunca aldığınız sorumlulukları veya üzerinizde oluşan baskıyı etraflıca düşünmelisiniz. Bazı şeyler isteğiniz dâhilinde gelişmemiş olabilir. Artık günlük hayatınızı gözden geçirip sorumluluklarınızı dengelemenin zamanı geldi. Ayrıca bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeli kendinize daha iyi bakmalısınız. Beslenme ve spor düzeninize dikkat edin.

 

İkizler

Bu haftadan itibaren hayatınızı iyi bir şekilde organize edebilirsiniz. Eğer bir süredir işlerin kaotik bir hal aldığını düşünüyorsanız bunu mutlaka yapmalısınız. Başlangıç noktasını bulmak zordur ancak iyi odaklanacak olursanız her türlü problemin çaresi bulunacaktır. İçgüdüsel davranmak bir çözüm yolu değildir. Mantıklı ve gerçekçi olmayan çalışmalısınız.

 

Yengeç

Bu hafta etrafınızdaki birinin üzerinizde kurduğu baskı sebebiyle her şeyi bırakıp çekip gitmek istiyor olabilirsiniz. Ancak etrafınızda size huzur veren konuları, aile yaşamınızı düşünmeli sakin kalmalısınız. Aklınızı problemlerden uzaklaştırıp hayallerinizi daha detaylı düşünmeye çalışın. Hayatınızı doğru yönlendirerek hem iyimser hem de gerçekçi olmayı başarabilirsiniz.

 

Aslan

Bu hafta aklınızda netleştirdiğiniz düşüncelere dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sayede gelecek planlarınıza katmayacağınız kişilerin kim olduğu hakkında ve nelerle ilgilenmeniz gerekmediği konusunda bilgi sahibi olabileceksiniz. Düşüncelerinizle ilgili kesin kararlar almak yerine günlük hayatınızda bu konuları düşünmeye devam etmelisiniz. Bu çok daha verimli olacaktır.

 

Başak

Bu hafta aklınız çok daha yoğun olacak. Zihniniz netleştirmek de sizin en büyük göreviniz haline gelecek. Bunun için farklı stratejiler uygulamalısınız. Bu dönem sizi ilgilendiren kararlarda başkalarına başvurmayacağınıza işaret ediyor olacak. Kendinize bir süre düşünmek için zaman ayırın böylece bazı şeyler aklınızda netlik kazanacaktır. Aceleci olmamayı da unutmayın.

 

Terazi

Bu hafta içinizdeki benlik duygusu oldukça güçlenecek ve içinde bulunduğunu şartlara rağmen kendinizi istediğiniz gibi kontrol edebileceksiniz. Bu dönemde size sorumluluklarını yükleyerek bağımsız olmaya çalışan birinin olduğunu fark edeceksiniz. Onunla konuşurken kelimelerinizi doğru seçmeye özen göstermelisiniz. Yoksa onun etkisi altından kurtulamayabilirsiniz.

 

Akrep

Bu hafta önceki süreçlerde aile hayatınız ve ailenizle ilgili yaşadığınız bazı olayların önemi daha belirgin olacak. Bilmediğiniz birçok şey ortaya çıkacak. Gelecekle ilgili netleştirmek istediğiniz bazı konular, ortaya çıkan bu gerçeklerle birlikte daha da netleşecek. Artık bazı kararlar almanızın zamanı geldi ancak doğru kararı alıncaya kadar beklemenizde fayda var.

 

Yay

Bu hafta etrafınızdaki kişilerin gizledikleri planları sizi sinirlendirecek. Bu dönemde sorumlu olduğunuz bazı şeylere odaklanmalısınız. Sorumluluklar sizi eğlendirmezler ancak yine de yapılmaları gerekir. Arkadaşlarınızla eğlenmeye de gidebilirsiniz ancak bu durumda iş ile arkadaşlığı ayırmanız gerekecek.

 

Oğlak

Bu hafta kişisel pozisyonunuzu korumak üzerinize aldığınız sorumlulukları da dengelemeniz anlamına geliyor. Etrafınızdaki kişiler bu dönemde işleri size yükleyerek kendilerini özgür kılmaya uğraşabilirler. Ancak bu kişilerin sizin kendi özgürlüğünüzü elinizden almalarına izin vermemelisiniz. Gelecekle ilgili planlarınıza odaklanmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

Kova

Bu hafta gezegensel enerjiler nedeniyle önümüzdeki günler sizin için oldukça önemli ve kişisel anlamda da benzersiz olacak. Bu dönemde hayatınıza giren yenilikleri düşünün ve günlük hayatınızda fazlalık yaratarak sizi engelleyip engellemediklerini sorun kendinize. Ayrıca etrafınızdaki birine verdiğiniz sözler konusunda da dikkatli olmanız gerekli. Şansınız açılıyor.

 

Balık

Bu hafta sizin için çok önemli olan bazı şeylerin farkına varacaksınız. Etrafınızdaki birilerinin gizlediği bazı konular önümüzdeki haftanın başına dek sizin için açıklığa kavuşacak. Bu kişiler her ne kadar sırlarını saklamaya çalışsalar da başarılı olamayacaklar. Hayatınızdaki stresi azaltmak için size zevk veren uğraşlar denemelisiniz. Spor ve hobiler de bunun başında geliyor.

Sema Gok

Yazar: Sema Gok

Bu Yazıyı Paylaş