12 Şubat Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta etrafınızdaki kişilere karşı sabırlı olmalısınız çünkü onların size karşı olan konumlarını anlamak sandığınız kadar basit olmayabilir. Size karşı tavırları değişebilir ya da aynı kalır. Yapmanız gereken bu kişileri sürekli gözlemleyerek ayrıntıları yakalamak ve onların davranış biçimlerine karşı hareket etmek olacak. Sosyalleşirken biraz daha tedbirli olmalısınız.

 

Boğa

Bu hafta eskiden tanıdığınız biriyle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca geçmişte tecrübe ettiğiniz bazı kişilerle ilgili olayları şuan tekrar yaşayabilirsiniz. Derin bir nefes alın ve geçmişin rehberliğine inanın. Geçmişte yaşadığınız deneyimleri hatırlayarak ve yeniden gözden geçirerek bugün hata yapmaktan kurtulabilir ve başarılı bir geleceğe doğru ilerleyebilirsiniz.

 

İkizler

Bu hafta eğer çok yorulduysanız önümüzdeki günlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü bu dönemde direnciniz kolayca düşebilir. Genel olarak sağlığınıza dikkat etmeyi aksattıysanız veya sporunuzu düzenli yapmadıysanız kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Ancak bu sayede direncinizi yüksek tutabilirsiniz. Meditasyon, yoga ya da pilates size çok iyi gelebilir.

 

Yengeç

Bu hafta ciddi ve hayatınızı kökten değiştirecek bir tecrübe yaşayacaksınız, çok dikkatli olmalısınız. Ancak bunun yanı sıra keyifli etkinlikler de yapacağınız bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Geçmişte yaptığınız sizi sakinleştiren şeylere geri dönmek isteyebilirsiniz. Bu istediğiniz şey bir anlamda yaratıcılığınızı geliştiriyor da olabilir. Disiplinli olmayı unutmayın.

 

Aslan

Bu hafta bireysel anlamda canınızı sıkan bir konudan uzaklaşmak isteyeceksiniz hatta bu temel amacınız haline gelecek. Bunun sonrasında başarılı olacağınız konulara da yöneleceksiniz. Ancak aceleniz olmadığını unutmayın. Öncelikle gerçekten canınızı sıkan ve motivasyonunuzu bir süredir ciddi şekilde düşüren bu sorunu çözmeye odaklanın. Şans yüzünüze gülecek.

 

Başak

Bu hafta ilerlemek istediğiniz konulara odaklanacaksınız. Gelecek planlarınız, hedefleriniz ve hayalleriniz en önemli gündem maddeleriniz haline gelecek. Etrafınızdaki birinden olumlu anlamda etkilenebilirsiniz bu dönemde. Önümüzdeki süreçte bu durumla ilgili aceleci davranmayın çünkü fikirleriniz değişebilir. Yeni tanıştığınız kişilere karşı daha dikkatli olun.

 

Terazi

Bu hafta ekonomik durumunuzu ve yaptığınız harcamaları tekrar değerlendirmeniz gerekebilir. Küçük küçük şeylere harcadığınız büyük paraların ardından bu aldıklarınıza ihtiyacınız olmadığını fark edebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde aldığınız fazla sorumluluklarla nasıl başa çıkacağınızı da düşünmelisiniz. Tasarruf yapmayı ve düzenli olmayı başarmanız gerekli.

 

Akrep

Bu hafta tekrar gözden geçirmeniz gereken bir şey gelecek başınıza veya kişisel bir meseleyi bir kez daha düşünme ihtiyacı hissedeceksiniz. Keyifle yapılan ve size zevk veren işlerin daha verimli olacağını ve gelecek için size katkıda bulunacağını unutmayın. Ayrıca önümüzdeki süreçte farkındalığınızı arttıracak bir fırsat ile karşılaşacaksınız, bunu da unutmamalısınız.

 

Yay

Bu hafta net göremediğiniz birçok konu olacak. Kafanızın karışması olası. Bu konulardan biri kıskançlık veya birinin hayatınızda olup olmamayı hak edip etmediği olabilir. Etrafınızdaki kişilerin düşüncelerinin de aklınızda tutarak durumunuzu tekrar gözden geçirmelisiniz ve yorum yapmadan önce mutlaka iki kez akıl süzgecinizden geçirmelisiniz. Sağlığınıza da dikkat!

 

Oğlak

Bu hafta uzun süredir haber alamadığınız kişilerle iletişime geçeceksiniz ve bu durum önümüzdeki günlerde de gündem maddeniz olmaya devam edecek. Bu tekrar birleşmeler gelecekte de devam edecek. Arkadaş gruplarınızla tekrar iletişime geçmek sizi keyiflendirecek. Hayatınızda sandığınızdan çok daha fazla gelişme var. Mutlu anların tadını çıkartmalısınız.

 

Kova

Bu hafta sorumluluklarınız artabilir. Bu sorumluluklar gelecekteki konumunuzu etkileyecek. Çok uzun süreden beri sizden beklenenlerin fazla geldiğini düşünmeye başlayabilirsiniz. İşlerin ilk başladığı noktaya geri dönmesi sizi korkutmasın. Bu sürecin sonunda büyük atılımlar yapacaksınız ve hayat sizi hiç düşünmediğiniz güzel noktalara götürecek. Kendinize inanın.

 

Balık

Bu hafta uzun dönemli hedeflerinizle ilgili fikriniz değişebilir. Bu durum henüz fark etmediğiniz bazı kişilerin size daha fazla sorumluluk yüklemesi ile sonuçlanabilir. Bu dönemde artık hayatta sizin için önemli olan şeyleri yapıp etrafınızdaki kişileri fazla umursamamanız gerektiğini fark edeceksiniz. Artık hayatınızdan bazı kişileri çıkarmanızın ve temizlik yapmanızın zamanı geldi.

Sema Gok

Yazar: Sema Gok

Bu Yazıyı Paylaş