Minel

Bakılan Fal Sayısı 235
Sırada Bekleyen Fal Sayısı 0
Ortalama Yorum Süresi 3+ saat
Çevrimiçi

Hakkında

Garip gelebilir ancak cocuklugumda basladim kahve falına. Yuksek enerjim ve kuvvetli 6. Hissimle gelecegi dokebilirim önünüze. Yasamak istediginiz kaderi avcunuzun icine almanizda sizin destekciniz olmak icin buradayim. Kahve faliniza bakarken üniversitede defalarca falıma baktirdigim bir hocamin duasi ile basliyorum. Bu duayi suya okuyup ictigimde o anki tum hislerinizi sanki ben yasiyormusum gibi bakiyorum faliniza.

Sonra aradan 4-5 yil gecti. Tarotta gelistirmeye basladim kendimi. Ve bir aile buyugumden vefat etmeden once el aldim. Halada bakarken onun kartlari ile bakarim. Tarota bakarkende sessiz ve karanlik bir odada olmak tercihimdir. Tamamen ic sesim ile ic ice oldugumda sizinle ilgili herseyi hissederim. 

Artik katina fali ilede sizlerleyim. Katina ile aşk hayatinizi onceden ögrenerek hareket etmek kim istemez hemde tarihlerle.

GELECEGINIZI BIR DE YILDIZLARDAN DINLEMEYE NE DERSINIZ? YASAMINIZLA ILGILI MERAK ETTIGINIZ TUM SORULARIN CEVABI YILDINIZDA GIZLI. GELIN O GIZEMI SIZIN ICIN COZEYIM.

Bu konulara ilgi duymak ve severek yapmak cok onemli. Bu yuzden sıkıntılarınıza yardimci olmak icin sizinleyim. Bu yolda size ısık tutmaktan mutlu olurum.  Yalniz olumsuz seylerde cikabilecegini, istediginiz herseyin gerceklesmesi yerine sizin icin hayirli olanin gerceklesmesini ümit ederek gelin bana. Kötüyü soylemeyi bende istemem fakat önceden önlemle kolaylikla atlatabiliriz her durumu tabiki birlikte.

Gelecegini onceden bilmeyi kim istemez ki? net tarih ile geleceginizi anlatmak icin buradayim. falınızı gonderirken her zaman iyi seyler soylemeyecegimi bilmelisiniz. cunku ne gorduysem ne hissettiysem size onu aktarmak zorundayim. gercekleri ve gelecegi duymaya cesareti olan herkesi bekliyorum :)

BILDIKLERINIZ APACIK ORTADA BILMEK ISTEDIKLERINIZDE BENDE ;)

Devamı Devamı

Yorumlar

Yorumcunun diğer ziyaretçilerinin değerlendirmelerini görün.

4.7

Diğer Yorumcular

Uygun konumdaki diğer yorumcularımızı buradan görebilirsiniz.