Medyum Gizem

Bakılan Fal Sayısı 2787
Sırada Bekleyen Fal Sayısı 0
Ortalama Yorum Süresi 3+ saat
Çevrimiçi

Hakkında

 Sevgili dostlarım öncelikle bana fal göndermeden önce yapmanızı istediğim küçük ayrıntılar var bu ayrıntıların en önemlisi,lütfen farklı hesaplardan fal atmayınız,bu sizin fal akışınız için önemli unsurdur.Sizler için her açılımımda özel bakımlarımdan yapıyorum.Bana öğrenmek istediğiniz sorularınızı net bir şekilde sorabilirsiniz.

\r\n

KATINA:Katina falı aşk falıdır sevdiğinizin ve sizin doğum tarihlerini belirtmeyi unutmayınız.

\r\n

KAHVE FALI:Bu falım\'da harf,fiziki özellikler ve genel bir bakım yapmaktayım.

\r\n

YILDIZ NAME:Bu falımda gerekenler doğum tarihiniz,doğum saati ve anne adınızı yazmayı unutmayınız.Unutmayınız ki bu fal geniş kapsamlı fal olmakla beraber su falımla destekleyerek yakın gelecekle alakalı merak ettiklerinizi anlatıyorum.Şunuda unutmayın ki çok uzun vadeli geleceği allahtan başka kimse bilemez.

\r\n

TAROT FALI:Bu falımıda hem kendi özel kartlarımla,hemde su falımla destekliyorum.Bu fal özellikle iş açılımı içinde uygundur.

\r\n

Güçlü hislerim ve gördüklerimle sizleri aydınlatmaya çalışacağım.Pembe tablo isteyenler beni tercih etmeyiniz çünkü ben ne görür hissedersem onu söylerim şimdiden beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.Sizlerin derdi benimde derdimdir,gelin sıkıntılarınızı birlikte çözelim.. 

\r\n

 

\r\n

                    _________ÖNEMLİ OKUYUN______

\r\n

                                 

\r\n

BU HAFTAYA ÖZEL EL FALI BAKIMI YAPACAĞIM FALLARINIZA EK OLARAK,SİZLERDEN İSTEDİĞİM HANGİ FAL OLURSA OLSUN,SAĞ AVUCUNUZU RESİMLEYİP ATIN.KADER ÇİZGİNİZDE NELER YAŞAYACAĞINIZI SİZE ANLATACAĞIM..

\r\n

FACEBOOK ADRESİM FAL SEPETİ MEDYUM GİZEM.

Devamı Devamı

Yorumlar

Yorumcunun diğer ziyaretçilerinin değerlendirmelerini görün.

5

Diğer Yorumcular

Uygun konumdaki diğer yorumcularımızı buradan görebilirsiniz.