Gopovsky

Bakılan Fal Sayısı 134
Sırada Bekleyen Fal Sayısı 0
Ortalama Yorum Süresi 3+ saat
Çevrimdışı

Hakkında

Tarot, genellikle fal, geçmişden günümüze insanlara yol göstermekde, içinde bulundukları durumu daha net görmeğe, olayları daha iyi anlamaya ve sonuçlarını önceden görmeğe(bilmeğe) yardım etmekdedir. Belki sizin bilmek istediğiniz, öğrenmek istedikleriniz vardır. Çekinmeden sora bilirsiniz fakat bir kaç şeyi bilseniz sanırım her ikimiz için iyi olacak: 

1. eğer bana fal yolluyorsanız bilmelisiniz ki duymak istediklerinizi değil kartda gördüklerimi yorumlarım sadece. bu her zaman kötüyü söylediğim anlamına gelmez. 

2. bir başkasının falına baktırıyorsanız, lütfen hiç değilse onun ismini bana iletin ki, ben de size doğru bilgiyi ilete bileyim.

3. eğer fal baktırdıysanız ve üzerinden daha bir ay bile geçmemişse biraz bekleyin derim. Bu sizin kendi iyiliyiniz için. 

4. Sağlıkla ilgili fal bakmıyorum. Bu işi işin uzmanlarına, doktorlara bırkamayı tercih ediyorum. 

5. Fal bakarken isme odaklanıyorum genellikle. bu yüzden isim ve soy isminizi mümkünse anne adınızı ve doğum tarihinizi doğru şekilde girirseniz sizinle daha iyi uyum sağlayacağıma inanıyorum. 

Lütfen, fal baktırmadan önce düşünün, ben hakkımda her şeyi duymaya hazırmıyım? Eğer kendinizle barışık olmazsanız falınızla da barışık olamazsınız. Ben sadece yorumcuyum, yorumlarım, gerisi size kalır. 

Bazen fal 3 saati geçe bilir. Bu zaman anlayış gösterirseniz sevinirim. Çünkü fal zorlamayla bakıldığı zaman başdan savma olur. fakat zamanı geldiğini hiss etdiğiniz zaman bakıldığındaysa fal olur)) 

 

Sevgilerimle, GOPOVSKY


 gün içinde sadece iki fal yorumlamayı tercig ediyorum. Hem sizi fazla bekletmemek için hem de her iki fala daha iyi yoğunlaşarak olumlu yanıtlar vere bilmek için. yorumları gece 12 den sonra gönderiyorum. 

Devamı Devamı

Yorumlar

Yorumcunun diğer ziyaretçilerinin değerlendirmelerini görün.

5

Diğer Yorumcular

Uygun konumdaki diğer yorumcularımızı buradan görebilirsiniz.