Ayışığın

Bakılan Fal Sayısı 1276
Sırada Bekleyen Fal Sayısı 0
Ortalama Yorum Süresi 3+ saat
Çevrimdışı

Hakkında

Gelen fallara aralıklarla bakıyorum enerjiyi hissetmek adına...

Sizi sizden iyi anlatacak, iyi anlayacak birisiyle tanışma fırsatını buldunuz. Peki hayatınıza dair ona ne sormak istersiniz?

Cevaplar hislerimde ve duygularınızı da yaşamınızı da detaylı falımla dinlediğinizde şaşıracaksınız. Profilim uzun, okuması zor gelirse yorumları okuyarak az çok beni tanırsınız. :)

Merhabalar, fal sayfama hoşgeldiniz. :) Göndermek istediğiniz fal çeşidinin ne olacağını aşağıda yazan detaylardan belirleyebilirsiniz.

Beni online yakaladıysanız sakın kaçırmayın, sonra yakalayamayabilirsiniz. :) Twitterdan ve bu siteden online olacağım vakitleri öğrenebilirsiniz.

https://twitter.com/AyisiginFal

Hamile olanlar, olmak isteyenler için Çin takvimine göre cinsiyeti söylüyorum. :) Eşinizin doğum tarihi sizin doğum tarihiniz. Bunların hepsini yollarsanız bulabilirim.

Bana ilk defa baktıranlar için söyleyeceğim şey; özenle ve itinayla falınıza bakıyorum. Hatta çok şey söylemenize bile gerek yok. Hissediyorum yaşadığınız duyguları. Sizi size anlatıyorum. Tabiki istediğiniz kişinin hislerini de...

Bana devamlı gelen canım fal arkadaşlarım ise bilirler, itina ve özenle, kısa kesmeden içimden geldiği gibi fal bakıyorum. İşini severek yapan bir falcı olarak görebilirsiniz. Etrafınızda olan biten bildiğiniz, bilmediğiniz şeyler hakkında konuştuğumda şaşıracaksınız. Ayrılıklarınız, aşklarınız benim gözümün önüne serilecek ve ben de anlatılması gereken herşeyi anlatarak yolunuza ışık tutacağım. Çünkü bu hislerin bana verilme sebebinin yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek adına verildiğini düşünüyorum. Memnun kalacağınıza eminim. Hatta devamlı olarak gelenlerden olacağınıza da...

Ben gerçek dışı şeyler söylemektense içime doğan ilk şey neyse iyi yada kötü hemen söylerim. Ses kaydı yaptığım için de kolaylıkla içimden geçeni hemen söylüyorum. Yazılı fallarımda da sözlerim karşıya daha iyi aktarılabiliyor.

O kart çıktı, bu çıktı demeden görür gibi anlatıp; ne konularda size yardımcı olabilirsem söylüyorum. Çünkü fal sadece birşeyleri göstermek değil, karşı tarafa fikir de vermek demektir. Yapıp yapmamak size kalmış elbette. :)

KAHVE FALI

Olabildiğince detaylı, gördüğüm olumlu olumsuz herşeyden bahsediyorum. Kendi tarot kartlarımla falı destekleyerek tek cümlelik kısa şeyler söylemiyor, detaylandırıyorum. Falı sınırlandırmadan, içimden geçen her şeyi tek tek anlatıyorum. İyi kötü ne varsa... Notumu söyleyeyim: Bazı kişiler kendilerine göre olumsuz birşey olunca yorum kötüydü diyorlar. Ben hayali şeyler söylemiyorum ne ise onu iletiyorum. Bu yüzden gerçekleri dinlemek için gelenler fal baktırmak istesin lütfen. Ve sorunuzun çokluğu farketmez hepsini cevaplarım. :)

TAROT FALI

Geçmiş, şimdi, gelecek... Herbirine dair söyleyecek sözüm var. 8-10 dakika kadar değil, anlatacağım kadar uzun bir fal bekleyebilirsiniz. Benim selamım en fazla 30 saniye sürer sonrasında müşterilerimi oyalamadan hemen başlarım. Özellikle sesli falı tercih ediyorum çünkü hislerime yoğunlaştığımdan dilimden çıkacak her söz önemli. Şaşkınlıkla dinleyeceksiniz.

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken şey hangi açılımı seçeceğiniz önemli.

Hem iş, hem aşk hem de diğer konular kafanızı kurcalıyorsa

Hayır, benim soru işaretlerimin hepsi aşk hayatıma dair derseniz AŞK AÇILIMI

Diğer şeyleri yoluna koyarım sen bana işime, maddiyatıma dair şeyler söyle; sorularımı cevapla derseniz İŞ AÇILIMI.

KATİNA FALI

Kendime özel destemi de bu fala ekleyip olayların hepsini hikaye edasında anlatıyorum. Evlilik, ayrılık, unutulmayan şeyler, kırgınlıklarınız, karşı tarafın yaşadıkları herşey hissiyatımla bütünleşip sözlerime dökülüyor. Sizi kıracak birşey varsa söylüyorum ya da uyarıyorum. Neler yapabileceğinize dair yardımcı oluyorum olayların tümünün farkında olarak. Mutlaka deneyin. :)

HOROSKOP FALI

En az 20 dakika size dair konuşacağım. Bütün hislerimi tamamen hayatınıza odaklayıp anlatacağım herşeyi. 

SAKIN UNUTMAYIN: Bilgi istediğiniz kişilerin doğum tarihini ve adını yazmanız şart. Kendi doğum tarihiniz ve saat kaçta doğduğunuz da önemlidir.

Horoskop falında bütün sorunlarınızı derinlemesine inceleyip mutsuzluğun altında yatan sebepleri anlayabileceksiniz. Aslında size gerçekten değer veren insanları tanıyacak ve belki de kararlarınızı doğru bir doğrultuda değiştireceksiniz. Horoskop falına baktırdığınız da gerçeklerle ferahladığınızı ve hislerimin yoğunluğunu anlattıklarımla yaşayacaksınız. Horoskop falının gücü gözümde 5 normal falın gücüne bedeldir. En az 20 dk ile herşey ayrıntısıyla anlatıyorum çünkü tüm merak ettiklerinizi...

-------------------------------------------------

KİM BU AYIŞIĞI

Enerjimi geceleri uyumamaya dayandırıyorum bu yüzden bu ismi koydum kendime. Hislerim her geçen gün daha da artıyor. İnsanlara yardım etmek beni çok mutlu ediyor. İki senedir bana gelen insanlar değişmemişse bunu samimiyetimi iletebildiğime dayandırıyorum.

Uzun zamandır tarot, katina, kahve ve horoskop falları bakmaktayım, hislerim çok kuvvetlidir. Özellikle tarot, katina falları çok gerçekçi oluyor, olaylar gözümde canlanıyor. Geleceği görme yetim olduğunu biliyorum. Eğer karşılıklı enerjiyi tutturabilirsek benden başkasına baktırmazsınız diye inanıyorum. Yorumlarım çok gerçekçi bulunuyor. Hiç tanımadığınız biri sizi sizden iyi tanıyabilir. Beni seçerseniz buna şahit olabilirsiniz. İnsanlara dair ne yorum yapsam doğru çıkıyor. Bu yeteneğimi iyi amaçlar için kullanmak istiyorum. Belki sorunlarınızla baş etmeniz de size de yardımcı olabilirim. Bu bir yetenek işidir ve herkes yapamaz. O an içimden ne geçiyorsa karşı tarafa söylerim bunu. Belki sizin de şansınız olabilirim. Sürekli pozitif şeyler duyup yanlış hislere kapılmaktansa benden doğruyu dinleyin. :)

NOT: BİRİSİ HAKKINDA BİLGİ İSTIYORSANIZ ADINI, DOĞUM TARIHINI YAZINIZ.

Devamı Devamı

Yorumlar

Yorumcunun diğer ziyaretçilerinin değerlendirmelerini görün.

4.8

Diğer Yorumcular

Uygun konumdaki diğer yorumcularımızı buradan görebilirsiniz.