Fal Sepeti

SSS

Sitemizde fal baktırabilmek için; dilerseniz seçtiğiniz yorumcumuzun sayfasından direk fal gönderme adımlarına, dilerseniz anasayfadaki "Fal Türleri" bölümünden dilediğiniz falı gönderebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan fal gönderme aşamalarını tamamlayarak falınızı gönderebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra falınız otomatik olarak yorumcularımıza iletebilmektedir. Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde, bize sayfanızın alt kısmındaki "Bize Yazın" bölümünden ulaşabilir veya info@falsepeti.com adresine mail atabilirsiniz.
Falınızı yorumcunuza gönderdikten sonra yorumcunuz, gönderdiğiniz kahve ve tarot fallarında yoğunluk derecesine göre en geç 180 dakika, astroloji bölümümüzde 6 saat içerisinde cevap verecektir. Gece 23:00' dan sonra yorumcularımıza ulaşan fallar sabah 11.00 a kadar yorumlanacaktır.
Üyelik hesabı oluşturmak ücretsizdir. Üye olarak, üyelerimize özel bölüm olan fallarınızın bakımından sonra falınız ile ilgili yorumcumuza sorunuzu gönderebilir, yorum ve puanlama yapabilirsiniz.

Fal baktırdığınız zaman, baktırdığınız fallarınızdan puan kazanabilir, kampanyalı paketlerimizden kredilerinizi indirimli alabilirsiniz.

Kredileriniz sistemimizde para gibi işleme konulmaktadır. Bu sayede falınızı farklı bir yorumcumuza gönderdiğiniz zaman fazla krediniz hesabınızda kalmaktadır.
Sesli fallarınız sistemimizde 1 ay boyunca saklanmaktadır. Herhangi bir kesinti veya bu sürenin dolması durumlarına karşı fallarınızı dinlemek için indirdiğiniz ses dosyalarını, dinlediğiniz cihazınızdan silmeyerek/kaldırmayarak size özel bir dosyada saklayabilir, falınızı yeniden dinlemek istediğiniz zaman yeniden linke ihtiyacınız olmadan kolaylıkla dinleyebilirsiniz.
Canlı fal sistemi; dilerseniz yazılı "chat" şeklinde, dilerseniz sadece sesli, veya görüntülü olmak üzere üç farklı şekilde yapılabilmektedir.

Canlı fal baktırmak istediğinizde karşınıza çıkan ilk sayfadan fal baktırmak istediğiniz yorumcumuzun odasına bağlanabilirsiniz. Yorumcumuz odasına bağlandığınız zaman bulunduğunuz oda "Genel Oda" dır. Kendisine görüntü ekranındaki "Özel Davet Gönder" tuşunu tıklayarak özel görüşmeye geçilmektedir. Yorumcumuz, özel oda davetinizi kabul ettikten sonra yorumcu ile birebir görüşmeniz başlayacak ve kredi miktarınız süresince görüşmenizi özel olarak gerçekleştirilebilecektir.

Kameranızı ve mikrofonunuzu yorumcuya açmak sizin takdirinizdedir. Görüşme esnasında, görüşme sayfasındaki "Kameramı Göster" tuşuna basarak yorumcunun da sizi görerek duymasını sağlayabilirsiniz.

Kredi miktarınız, özel görüşme yaptığınız yorumcunun dakika başı ücreti tutarında düşecektir. Krediniz bitmek üzereyken, görüşmeye devam etmek isterseniz, görüşme ekranındaki "Kredi Satın Al" butonuna basarak yeni kredi alabilir, görüşme esnasında görüşme sayfasından çıkmadan dilediğiniz çevrimiçi yorumcuya fal gönderebilirsiniz. Krediniz bittiği zaman, yorumunuz tamamlandığında veya görüşmeden ayrılmak istediğiniz zaman sayfanız kapanacaktır.

Bölüm ile ilgili sorularınızı bizlere sitemizin "Bize Ulaşın" bölümünden veya info@falsepeti.com adresinden yazarak iletebilirsiniz.
Sitemizde yorumcu olmak için "Yorumcu Giriş - Yorumcu Kayıt" bölümünden kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için sizler için hazırladığımız formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
Puan kazanmak için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.

Paylaştıkça Puan Kazan

Arkadaşlarınıza tavsiye ederek puan kazanabilirsiniz. Bunun için, profilinizde size özel hazırlanan linki dilediğiniz platformda paylaşabilir, arkadaşlarınıza sitemizi önerebilir ve fal baktırmalarını sağlayabilirsiniz. Unutmayın, sizin referansınızla üye olan arkadaşlarınız fal baktırdığı zaman tam 50 puan kazanacaksınız!

Fal Baktırdıkça Puan Kazan

Baktırdığınız falların %10 'u kadar puan kazanın

Yorum Yaptıkça Puan Kazan

Baktırmış olduğunuz fallarınıza yorum yapın, 2 puan kazanın

Puanınızı Krediye Çevirin

Topladığınız puanları profilinizin "Ayarlar- Puanlarımı Krediye Çevir" bölümünden kredi olarak çevirebilir, sistemimiz içerisinde kredileriniz ile ücretsiz fal baktırabilirsiniz. Topladığınız her 5 puan 1 krediye eşittir. Ve yukarıda belirtildiği şekilde çevrilecektir. Puan işlemlerinizi profilinizin "Puanlarım" bölümünden takip edebilirsiniz.