20 Kasım Haftası – Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası karşılarına aniden çıkacak yeni fırsatlar ve yeni ufuklara yolculuk olacak. Bu dönemde karşınıza çıkan farklı alanlardaki fırsatlar hem sizi heyecanlandıracak hem de sevindirecek diyebiliriz. Bu fırsatları değerlendirirken dikkatli olmalısınız çünkü bazı büyük kararlar almanız da gerekecek. Bir karar almadan önce duygularınızı işin içine katmalısınız.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası ekonomik planlamalar ve sosyal ilişkilerin yoğunlaşması olacak. Bu dönemde ekonomik planlamalarınız ön plana çıkacak çünkü kredi kartı, vergi, kredi ya da fatura gibi borçlarınızı ödemeniz gerekiyor. Ödemelerinizi ve resmi işlerinizi aksatmamalısınız. Ayrıca arkadaş çevrenizin isteği ile çok daha fazla sosyalleşeceksiniz.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası kariyer, gelecek planları ve hayaller olacak. Uzun süredir aklınızdan çıkartmak istediğiniz ama düşünülmesi gereken bazı konuları bu dönemde zihninize üşüşecek. Özellikle de gelecek planlarınız ve hayatınızın gidişatını düşünmeniz gerekecek. Bu konularda düşünmek sizi geriyor ve rahatsız ediyor olabilir ama kendinizi zorlamalısınız.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası günlük rutinleri, sağlıkları ve fedakarlıklar olacak. Bu dönemde oldukça yoğun ve hızlı yaşayacaksınız. Günlük rutininizde aksaklıklar oluşabilir. Gecikmeler yaşamamak için planlı olmanız gerekiyor. Sorun yaşamak istemiyorsanız sağlığınıza özen göstermelisiniz. Yaptığınız fedakarlıkların hayatınızı aksatmadığından da emin olun.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yaratıcılık ve üretim olacak. Hayatın her alanında hiç olmadığınız kadar yaratıcı ve verimli olacağınız bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. Bu dönemde yaptığınız işlere ışıltı katacaksınız. Duygusal konularda da daha rahat ve güçlü olacağınız bu hafta uzun süredir devam eden sorunlarınızı çözmeyi başarabilirsiniz.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası aile, ev ve geçmiş olacak. Ailenizle daha fazla vakit geçireceğiniz bu dönemde evle ilgili değişiklikler, taşınma, tamirat ve bakım gibi işler de gündeminizde olabilir. Önümüzdeki günlerde ayrıca geçmiş hayatınızla ilgili çok daha fazla düşünmeye başlayacaksınız. Bunun sizi işlerinizden alı koymasına izin vermemelisiniz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası önemli görüşmeler ve yazı işleri olacak. Bu dönemde çalışan Terazilerin iş yerinde yazışmaları ve görüşmeleri çok daha yoğun olacak. Ayrıca çalışmayan Teraziler de arkadaşlarıyla, aile üyeleriyle ya da partnerleriyle telefonda konuşmaktan pek çok şeye vakit bulamayacaklar diyebiliriz. Kendinizi daha iyi ifade etme gücüne sahip olacaksınız.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası ekonomik konular, kırgınlıkların sarılması ve duygusal güvensizlikler olacak. Ekonomik sorunlarınızı çözmekle uğraşırken kendi hayatınıza daha az vakit ayırmış olabilirsiniz. Ancak ekonomik sorunların ortadan kalkması ile birlikte yaralarınızı sarmaya zaman bulabileceksiniz. Duygusal anlamda kendinizi güvensiz hissetmeniz de olası.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası özgürleşme ve limitlerini zorlama olacak. Bu dönemde kendinizi çok daha özgür ve mutlu hissetmeye başlamanız olası. Gezegensel enerjilerin etkisi ile birlikte kendinizi aşmak ve farklı şeyler yapmak isteyeceksiniz. Bu yüzden değişik yerlere gitmeniz, gezmeniz ve farklı insanlarla tanışmanız mümkün. Sınırlarınızı zorlamaya hazır olun.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası gizemli insanlar ve sırlar olacak. Bu dönemde tanıştığınız insanların çok gizemli olduğunu düşünebilir ve bu gizemli insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Ancak gizemin ve gizli sırların bir süre sonra hayatınızda sizi rahatsız edecek boyuta ulaşacağını unutmamalısınız. Gizemden ve gizemli kişilerden uzak durun.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası sürpriz seyahatler ve farklı deneyimler olacak. Aniden çıkan seyahat planları ile birlikte farklı deneyimler edineceğiniz ve kendinize çok daha fazla vakit ayıracağınız bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Bu dönemde utandığınız konuları çok daha kolayca ifade edebileceksiniz. Kariyer planlarınızla ilgili fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası gelecek hedefleri ve başarı stratejileri olacak. Kariyeriniz, eğitim hayatınız ve mesleki gelişiminizle ilgili çok daha fazla düşünmeye başlayacağınız bu dönemde hayatınızda bazı yaşayacağınız bazı zorluklar doğru yönde ilerleyip ilerlemediğinizi sorgulatacak. Ancak karşınıza çıkacak fırsatlar tüm sorunları aşmanıza yardımcı olacak.

Sema Gok

Yazar: Sema Gok

Bu Yazıyı Paylaş
468 ad