Fal Sepeti

YORUMCU DETAY


466

Yağmur Sothis

Bakılan Fal : 466

Sıradaki Fal Sayısı : 3

Ortalama Yorum Süresi :
3 saatten fazla

ÇEVRİM DIŞIDİĞER YORUMCULAR


Kahve Falı
30 TL
4.8095
FAL BAKTIR

Tarot Falı
50 TL
4.9160 TL
FAL BAKTIR

Katina Falı
50 TL
4.9542 TL
FAL BAKTIR

Yıldızname Falı
75 TL
4.8571 TL
FAL BAKTIR

 • Kahve Falı
  30 TL
  4.8095
  FAL BAKTIR

 • Tarot Falı
  50 TL
  4.9160 TL
  FAL BAKTIR

 • Katina Falı
  50 TL
  4.9542 TL
  FAL BAKTIR

 • Yıldızname Falı
  75 TL
  4.8571 TL
  FAL BAKTIR

Her seansı kendi kartlarımla, durugörü vizyonlarımla, durusezi bilgilerimle ve Şifa alanındaki uzmanlığımla destekleyerek yorumluyor, kristal sarkaç ile sorularınıza yanıt veriyorum. Ayrıca Tarot-Katina-Astroloji seçimlerinizde sorularınıza özel hediye açılımlar yapıyorum. Dilediğiniz kadar sorabilirsiniz, hepsinin bir cevabı, cevabı belirsiz olanların da netleşmesi için bir yol haritası var. ;) Bu ay yılın geri kalanına ışık tutacak Hasat Açılımını her Tarot-Katina-Astroloji seansına hediye ediyorum, her seansa özel Dilek Enerji Şifa çalışması yapıyorum. Detay istiyorsanız lütfen Tarot-Katina-Astroloji seçin, Kahve sadece yakın zamana dair bilgiler verir. 

Her seans öncesinde size, enerjinize, ruhunuza odaklandığım bir meditasyon yapıyorum, kristal sarkacımı sizin enerjinize programlıyorum, gönderim süresi 3 saati aşabiliyor ard arda gelen talepler nedeniyle. Seansınızın hazırlanmasını beklerken bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederim. :)

Kuşaklardır İzmirli olan bir aileden geliyorum ve ruhsal yeteneklerimin bir kısmı ailemden geliyor. Ruhsal yeteneklerim Şifa, Kehanet ve Ritüeller üzerine. Katina Aşk falı bakmak için rüyamda doğrudan Katina destesinin enerjisinden el aldım, 20 yılı aşkın bir zamandır duru yeteneklerim, hiç yanılmayan iç sesim, rüyalarım, tarot ve diğer kehanet teknikleri, psikoloji, Jung'çu arketip çalışmaları, astroloji, numeroloji, kristal ve enerji şifası ve yaşam koçluğu tekniklerini harmanladığım rehberliğimle yaşamlara ışık oluyorum, profesyonel yaşam rehberliğinde ise 13. yılımı kutluyorum. Aynı zamanda Sertifikalı Melek Kartı Yorumcusu, Bütünsel Yaşam Koçu ve Kristal Şifa Terapistiyim. ;)

Profesyonel çalışmalarım arasında Akademik faaliyetler de yer alıyor, Sosyal Bilimler alanında Yüksek Lisans yapıyorum. Bir yandan Psikoloji üzerine aldığım eğitimleri derinleştiren yeni eğitimler alıyorum ve aynı alanlarda eğitim hizmeti veriyorum.

Tarot ve Astroloji rehberliklerinin yanı sıra Şamanik Erk Hayvanı çalışmaları, Şamanik Şifa ve Ritüel uygulamaları, Atlantis Şifası, Yunus Reikisi, Elemental Enerji, Çakra Şifa ve Mentörlüğü, Lavanta Alevi, Usui Reiki, Karuna Ki, Kundalini, Shamballa, Golden Triangle gibi şifa enerjileriyle insanlara hayatlarının her alanında şifalandırılması, blokaj açılması, arındırılması ve temizlenmesi gereken konularda yardımcı oluyorum. Detaylı bilgi için bana e-posta adresime yazarak ulaşabilirsiniz, Astroloji seansı satın alarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Tarot ve Katina seanslarında sorularınızı net ve detaylı bir şekilde yazmanız daha detaylı ve doyurucu cevaplar almanız açısından çok önemli. Her sorunuzu ayrı açılımlarla desteklerim, özel Oracle destelerimle ayın açılımını size hediye olarak yorumlarım.

Kelt Haçı özellikle tek bir soruya ya da konuya derinlemesine yoğunlaşılan bir açılım çeşididir. Sorularınızı sizinle alakalı tutmaya özen gösterirseniz çok daha detaylı cevaplar alırsınız. Sizinle alakalı olduğu sürece her soruyu yazabilirsiniz, hepsine her zaman cevap ya da süreç tarifi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. ;)

Katina seçimi yapacaksanız, kartların özellikle yıkıcı potansiyele sahip olan, hayatınızdan ve enerji alanınızdan çıkarmanız gerekenleri daha berrak göstereceğini bilin. Enerjisi yoğun bir destedir, herkes Katina bakamaz, herkes Katina yorumunu kaldıramaz. Hazır hissediyorsanız seçin ;)

Kahve seanslarında 1-3 aylık zaman dilimleri içerisinde hayatınızda aktif bir şekilde rol oynayan enerjilere, yakın tarihler içerisinde  yaşayabileceğiniz olaylara bakarız. Bu nedenle sorularınıza yönelik detaylı bilgiler ve kesitler sunmanız yararınıza olacaktır. Her zaman olduğu gibi Tarot kartlarımla ve Kristal Sarkacımla seansımızı destekliyorum ve enerjinize ya da haftaya uygun olarak seçtiğim özel Oracle destelerimden bir hediye kart ile yoruma zenginlik katıyorum. Kahve seanslarında her soruya 1 adet Tarot kartı seçiyorum, lütfen göz önünde bulundurun. :)

Astroloji seanslarında isteğinize göre a) Ruhsal Astroloji b) Doğum Haritası yorumu ve Gezegen Transitleri c) Sinastri (İlişki) ve İdeal Eş Analizi d) Belirli ileri tarihlerin genel durum analizi yorumları yapıyorum. Astroloji seansı talep ederken ne tür bir yorum istediğinizi ve tarihleri belirli olan önemli günleri/saatleri yazmanız yeterli olacaktır. 

Astroloji ya da Yıldızname, bir fal değildir. Doğduğunuz gün, ay, yıl, saat ve yerde, gökyüzündeki gezegenlerin ve yıldızların sadece size özel konumlarını gösteren bir haritadır. Hayat planınızın kontratıdır ve matematiksel verilerle hesaplanır. Arketipler, Psikoloji, Mitoloji gibi pek çok bilgi eşliğinde yorumlanır.

******Fal Sepeti dostlarına ve sevgili takipçilerime sunduğum özel açılım seçenekleri ve oldukça uzun olan deste çeşidi listem için lütfen "Yağmur Sothis" facebook sayfama göz atın ;)

Bana ulaşmak için mail adresim: info@falsepeti.com

Önemli Not: Her bir seans için yaklaşık olarak yarım saat süren bir meditasyon, odaklanma çalışması yaparak görü ve kehanet almak adına ruhunuza, enerjinize odaklanıyorum, kristal sarkaçımı özel olarak programlıyorum ve kendi destelerimden açılımlar yapıyorum. Bu nedenle ekstrem durumlar (dış etkenlere bağlı 24 saati aşan gecikme, vb. problemler) dışında seans iadesi yapmıyorum. 

I also provide readings and sessions in English. Please don't hesitate to contact me for a life changing reading! ;)

 • 19.07.2017

  5

  Her ay düzenli olarak yorum aldığım bir yorumcu.Yüreğinize sağlık

 • 19.07.2017

  5

  Yine güzeldi

 • 18.07.2017

  5

  Teşekkür ederim...

 • 18.07.2017

  5

  Yağmur Hanım gerçekten mükemmel.Doğru tespitler doğru yorumlar.Doğru öngörüler.Yaptığı işi hakkıyla veren bir yorumcu.Ancak falını dikkatli dinleyin veya okuyun.Detaylı olduğu için yorumları bunu belirtmek istedim.Yüreğine ve hislerine sağlık.Baktırmak isteyenlere tavsiye ederim.Sevgiler Yağmur Hanım :)

 • 18.07.2017

  5

  Yeniden net ve etkileyici yorumunuz için teşekkürler

 • 18.07.2017

  4

  Şahsen yorumlara bakarak geldim ama beklediğimi alamadım doğru tespitler var ama daha iyi olmasını umardım daha detaylı

 • 17.07.2017

  5

  Teşekkürler

 • 17.07.2017

  5

  Çok emek verilmiş içten gelen hisler eklenmiş.Ben çok beğendim beş değil bir milyon vermek istiyorum.:)

 • 17.07.2017

  5

  Cok guzeldi ağzına saglik

 • 16.07.2017

  5

  Harika harika ötesi.Mistik bir bakım kesinlikle